Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80: Mitől kopog a jobb...

Audi 80: Mitől kopog a jobb eleje?

Figyelt kérdés
Lengőkarok, szimeringek, rugók, toronyszilentek-csapágyak, lengéscsillapítók ki lettek cserélve. Ha gyorsítok egyes, vagy kettes fokozatban, elkezd darálni a jobb eleje, de csak mikor picit megemelkedik az autó orra (olyan, mintha a gumi beleérne az ívbe). Belül hallani, kívül semmit sem. Kuplung ha egyesben indulásnál berángat picit, akkor is ahogy billeg az autó, úgy adja a kopogó hangot. A bakok lennének?

2014. okt. 15. 21:08
 1/4 anonim válasza:
Motortartó gumibak esetleg lehet a hiba.Csapágy lenne a hiba oka, de ahogyan mondod ki lett cserélve. De biztosan cserélve lett?
2014. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan. Csapágy is, szilent is. Megemeltük az autót, egy lapos vassal picit megfeszítettük a váltótartó bakot, és eléggé gyengének tűnt...Lehet, hogy esetleg akkor az lenne a probléma?
2014. okt. 19. 10:33
 3/4 anonim válasza:
Nekem volt az a probléma hogy indulásnál beremegett az eleje.Motortartó bakot cseréltem és megszűnt a probléma.
2014. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem csak beremeg, hanem kopog, és gyors elindulásnál darál.
2014. okt. 19. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!