Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Árt egy autónak ha akku...

Árt egy autónak ha akku nélkül áll? (régi Swift)

Figyelt kérdés

Egy hétre egy rázósabb helyen kéne hagynom a kocsit... 1999-es Swiftről van szó. Bár van benne egyéb védelem de gondoltam kikapom belőle az aksit ráadásként. Azt mondta egy hozzá nem értő ember, hogy ez megzavarhatja az elektronikáját. (??) Én sem értek hozzá, de nekem ez elég WTF,15 éves fapados csodáról van szó...

Kérem csak az válaszoljon, akinek van fogalma a dologról, tippem nekem is van.

ui.: Trollkodást (trélerrel lopják, darabokban lopják szét stb.) kérem a releváns válaszok(ok) érkezése utánra hagyni, köszönöm!



2014. okt. 15. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
dehogy árt
2014. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy hétig nem kellene hogy ártson ha nincs benne akku, de ha védelem alatt pl. riasztóra gondolsz az nem fog akksi nélkül működni.
2014. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

(az egyéb védelem mechanikus eszköz de köszi!)

2014. okt. 15. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért gondold meg ha nagyon rázós a hely, mert nehogy téglára dobják és máris van 4 kerekük.
2014. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A trélerrel lopják mitől trollkodás?
2014. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A motorvezérlőd fog nullázódni, a rövid és hosszútávú keverékillesztést törli a rendszer, más úgy gondolom nem érheti.
2014. okt. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek!


Ami a trélert illeti, nem hiszem hogy egy arannyal megpakoltan 300 ezret érőt autót vontatgatnának amikor bőszen válogathatnak azok közül, amiket csak be kell röffenteni és már gurulhatnak is el vele. (hisz rengeteg autóban, - nem hogy suziban - semmiféle védelem nincs)

2014. okt. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!