Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Airbrush festes elott mattitas...

Airbrush festes elott mattitasra alkalmas a 2000,2500-as vizes csiszolopapir?

Figyelt kérdés
Airbrush festest tanulok es lenne mar munkam, sokat bongeszek es leirok mindent amit talalok, tehat tokeletes allapotban levo motorhazteto eseten mattitas johet 2000,2500-as csiszolopapirral???? aztan a festes es vegul lakk, ha valaki segitene nagyon halas lennek erte, sokat jelentene nekem, nincs festo diplomam, alapokat es mindent egyedul kutatok, keresek, koszonom elore is

2014. okt. 18. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mattitáshoz bőven jó a 2000-res, de még az 1500-as is.
2014. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 600-as vizes papírral csiszoltam fel előtte. Tesóm kipingálta, aztán lakkoztam (2K autólakk).

Elég jól tartja magát, annak ellenére hogy egy motor benzintankja, tehát benzin is éri néha.

És persze a fénye is szép.

2014. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
Van egy motorháztetőm, ingyen tanulhatsz rajta:D
2014. okt. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, jol jonnek nagyon. masodik valaszolonak privatban meg egy ket tippet mondjuk jobb airbrush pisztolyokra ugy festekhez mint lakkhoz, privatban egy ket aprosag hogy ha megkerhetem jol jonne, mert keresem de nem mindent talalok meg
2014. okt. 19. 00:57
 5/6 dirtboy ***** válasza:

BS dekornál Attila pont ilyen volt mint most te,érdekelte és elkezdett vele foglalkozni,ma már van munkája bőven mert nagyon jól csinálja,autók,kamionok,motorok volt hogy ha jól emlékszem hajót is kellett fújnia.

szóval ha ügyes leszel benne akkor végzettség ide vagy oda lesz melód,plusz nem is muszáj ugye mindig mintát fújni,vállalhatsz sima fényezést is.

mattíthatsz 1500assal is.

2014. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából már a 2000-es is túl finom ahhoz amit szeretnél, azt általában polírozáskor használják a relatíve durvább egyenetlenségek elsímítására. Mattításhoz inkább 1200-1600-as a jó.
2014. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!