Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hova fordulhatok ha teljesen...

Hova fordulhatok ha teljesen jogtalanul buktattak meg forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
Nem csak szerintem, hanem az oktatóm szerint is! Nagyon összevesztek a vb-vel. Még ott a helyszínen. A vb csak annyit mondott, nem érdekel azt mondtam megbukott!
2014. okt. 20. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ajjj de rafinált... Az oktatónak is biztos csurrant egy kicsi. Már nem tudják milyen aljas ravasz módon húzzák le az embereket. Az oktatónak is nézz azért utána, hogy hányadik ilyen "veszekedése" már ez... A vizsgabiztosnál ez egyértelmű, annak ez egyértelmű haszon. Máskor vigyél kamerát, mindenki előtt szereld a kocsi műszerfalára.
2014. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sehova. A vizsgabiztos pontos indoklást ad a bukásról, azt pedig nemigen lehet megtámadni.

Azt esetleg lehet tudni hogy mi volt a buktatás pontos oka?

2014. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem volt elsőbbségem. de egy biciklis beszáguldott elém. Hogy ne üssem el lassítottam, majd mentem tovább. Elengedtem a biciklist, így szerinte megtévesztő voltam a forgalom számára. Nem nyomtam satuféket. Szép lassan lassítottam, majd mentem tovább. Mira a vb közölte cseréljünk helyet. Kérdeztem miért ha megyek tovább akkor átmegyek? Azt mondta nem, mert vészhelyzetet teremtek. Kerek perec kijelentette, bárhogy döntöttem volna megbukok.. Az oktatót évek óta ismerem, minden családtagom nála vezetett, volt aki megbukott, de szerinte is teljesen jogosan. Az utánam lévő is elhasalt, de neki mondta az oktató, hogy ezt elcseszte. Én a vizsga utolsó 5 percében buktam meg. Semmi más hibát nem tudott mondani, a parkolások is elsőre javítás nélkül sikerültek. :/
2014. okt. 20. 12:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyelj egy nagyot és fizesd pe a pótvizsga díját. Másodszor már úgysem húznak le, egy embert csak egyszer fognak. Ha elkezdesz hangoskodni, akkor minden apró hibáért megbuktatnak és csak az időt húzod. Úgyis ki kell fizetned, vissza nem kapod a pénzt.
2014. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos vannak ilyen helyzetek amikor nem tudod betartani a kreszt, viszont vizsgán meg csak úgy mehetsz át ha rendesen betartod. Hülye helyzet, de ez van.
2014. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a pénz mérgel. ha jogosan buktam volna meg akkor elismerem. de ilyet nem értem hogy tehetnek meg! :(
2014. okt. 20. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló tudja, mi a dörgés.


Ez van, így élünk. Befizeted a befizetni valót, és tartod a szádat.Nem kamerázol, nem szívóskodsz, udvariasan, kedvesen, szerényen.

A következő sikeres lesz.

Ha elmész panaszra, garantált, hogy még a megyében sem mész át.

Legyen kézben a jogsi, oszt jónapot. Lesz mit mesélni az unokáknak.

2014. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, kormányzati embereket fordítottak vissza korrupció miatt...

..akkor a te ügyed? semmi.

2014. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jól van igazatok van. De így legközelebb remegő lábakkal ülök be, azért cseszem el.
2014. okt. 20. 13:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a második vizsgámon. Sikerült! :)
2014. nov. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!