Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renault Scenic (2000-2003)...

A Renault Scenic (2000-2003) felszereltségi szintek neveiből (Expression, Dynamique, Monaco, Privilege, RXT) lehet-e tudni milyen extrák vannak az autóban?

Figyelt kérdés

Abban várnék segítséget, hogy a Renault Scenic 2000-2003 közötti évjáratainál a különböző felszereltségi szintekből kiolvasható-e, hogy valójában milyen extrákat is építettek a járműbe, vagy az a szinteken belül is változó? Expression, Dynamique, Monaco, Privilege, RXT és ki tudja még milyen felszereltségi szintű Scenicek vannak, de ezekről a tizenéves autókról már nem találtam részletes leírást.

Automata váltó, klíma, ABS, kipörgésgátló, menetstabilizátor együttesen van-e valamelyik felszereltség alatt?



2014. okt. 22. 01:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A feleségemé Privilege. Félbőr ülések, gyári CD, 4 el. ablak, 6 légzsák, és digit klíma az extrák. ABS mindegyikben van, talán klíma is, csak a többiben kézi állítású. (Csak az én véleményem, hogy szerintem jobb a kézzel tekergetős klíma!)
2014. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!