Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudok megszabadulni a...

Hogyan tudok megszabadulni a kissebb karcoktól, sérülésektől?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fényezési hibák vannak az autómon, mint például a link 5. képén, de ven egy ajtó rányitás is a bal első ajtón.. Van egy nagyon pici horpadás is a hátsó műanyag lökhárítón.. Hogyan szabadulhatok meg ezektől a sérülésektől? Szeretnék minnél olcsóbban kijönni. Esetleg otthon javíthatóak valahogy? Zöld metál színű az autó.. Válaszokat előre is köszönöm


[link]



2014. okt. 23. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez most egy Carmagic reklám akar lenni? Ha nem, akkor esetleg vidd el hozájuk az autót és megcsinálják sok pénzért, de legalább biztos jó lesz. Ha nem, akkor meg lesz kin behajtani.

Amúgy mi mással, hát polírozással el lehet tüntetni ezeket a karcokat. De a kis horpadásokhoz már műhelyt kell keresni. Mostanában már szinte mindenhol el tudják tüntetni a kisebb horpadásokat anélkül, hogy fényezni kellene.

2014. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem reklám akar lenni, csak google-ban keresgéltem a témával kapcsolatban és kiadta ezt az oldalt.. Somogyban vagyok, úgyhogy elég messze is van... Leginkább magam szeretném kijavítani a karcokat, hogy minnél olcsóbb legyen. Horpadás nagyon pici avatatlan szem észre se veszi, csak engem zavar, mert én csináltam...
2014. okt. 23. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

WD40. Komolyan!

[link]

:)

2014. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a WD-40 eltünteti a lakkban lévő karcokat, mert feltölti azokat az eredeti lakkhoz hasonló fénytörésű adalékával és ugyanezen az elven feljavítja a matt fényszóróbúrákat is. De három kocsimosás után újra megjelennek azok a karcok, úgyhogy eladáshoz nem ajánlom, hacsak nem várod vissza a dühös vevőt.
2014. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!