Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót vegyek magamnak?

Milyen robogót vegyek magamnak?

Figyelt kérdés
Már volt simsonom bár jó volt de nem egy igazi városi megbízható motor.Nekem egy mindennapi használatra kéne egy megbízható robogó amivel nincs annyira sokk probléma,azt mondják az Olaszok megbízhatók (Gilera,Aprilia)Persze használtan csak mert amúgy igen drágák,köszi

2014. okt. 23. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az olaszok csak akkor megbízhatóak, ha rendesen karban vannak tartva. Általánosságban elmondható, hogy ezek több odafigyelést igényelnek.

A japánok igénytelenebbek és olcsóbban is kapsz belőlük (bár a keretet nem említetted), szóval Yamaha, Honda bármikor.

2014. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább a japókra szavazok. Yamaha Jog vagy Mint pl.
2014. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
yahama aerox
2014. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Malaguti F12 van.

Volt időszak amikor rendszeresen használtam. Mentem vele 40-50km-re is de a legtöbbször 10-10km-t tettem meg vele.


A fenntartása olyan alacsony hogy szinte észre se vettem-

2014. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!