Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » érdemes-e jobb kormányos...

Thomas Gsi kérdése:

érdemes-e jobb kormányos autót behozni és bontani? bmw E46 a kiszemelt tipus.

Figyelt kérdés

#autó #bmwe46 #bontása
2014. okt. 23. 22:33
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
94%

Ha van helyed tárolni és türelmed lassan eladogatni a cuccokat, akkor igen.


Ha van egy E46-od otthon, akkor pedig főleg.


Én egy japánnal csináltam meg, a legjobb felszereltségű mellé vettem egy angol sport verziót, a kettő összerakva elég jó lett!

Ehhez jön még pár apróság ami tönkrement és ingyen cseréltem + pár apróság amit eladtam, tehát összességében jól jártam.

2014. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Már nem megy az E46, alkatrész is van hozzá dögivel.

Most az E90 a téma arra kell készülni. Azt érdemes hozni bontásra, mert hamarosan jön az E90 áradat az országba. Ezeken lesz mit javítani, mert majd félmillió kilométer van az órájukban, de minimum legalábbis 250 ezer, akkor meg már cserélendő pár cucc és nagy lesz a kereslet mindenféle alkatrészre. Már látni, hogy kezdik hordani az E90-eket a nepperek, meg a kint dolgozó szakmunkások, azzal járnak haza. Addig tudod megszedni magad a bontással, amíg nem telítődik a piac az E90 alkatrészekkel.

2014. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hasznos tippeket kaptam, mindenképp szeretnék, hasonló dologba fogni, esetleg tudtok tippet milyen tipust érdemes most bontani?
2014. okt. 23. 23:10
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Arra azért figyelj, hogy ha valami nem túl jóakaród felnyom, akkor lehetnek ebből komoly problémáid, nem árt odafigyelni és okosban csinálni a dolgokat, kevésbé feltűnően.
2014. okt. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!