Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy úgymond újabb mercedes...

Egy úgymond újabb mercedes ml320 - as 3,5-4 milliós árkategóriánál joggal lehet gondolni, hogy az autónak esetleg komolyabb baja van?

Figyelt kérdés

Autót akarok venni. A kinézett modell 3.800000Ft 2006-os. Egy ilyen autóért ez nagyon olcsó ? Az,hogy " M"- es rendszáma van akkor az nagyobb eséllyel az megbízhatóbb autó? Motorikusan lehet hibátlan? Esetleg nem kellazt azonnal újítani, javítani?

Egy terepjárót mennyivel drágább fenntartani,mint mondjuk egy sendant?



2014. okt. 24. 23:08
 1/5 viktorvarga ***** válasza:
49%
biztos nem azért ad el valaki egy 15 miliós autót 3.8 ért mert jó.fentartása meg horror.de ha van pénzed mitszámit h 200.000 egy faszább téligumi garnitura..valamire elkell basz ni a pénzt
2014. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Meg ne vedd! Az M-es rendszám semmit nem jelent illetve azt hogy nem ez az első rendszáma az autónak.
2014. okt. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy nem az első rendszáma 2006 körül a J sorozat ment,csak úgy gondoltam,hogy előtte lehet,hogy volt műszakin,mielőtt új rendszámot kapott és csak aztután kapta meg miutá átnézték a kocsit.
2014. okt. 25. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:
2006ba a K rendszám ment, és az hogy Mes a rendszáma az többnyire egy dolgot jelent: külföldröl behozott, ott ezt olcsón megvette a nepper, kipofozta és próbál rajt túladni jó áron valami baleknak.
2014. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban nem lehet megmondani. Egyáltalán nem biztos, hogy szar. Elárulom, hogy nekem már 2 éve M-es rendszámú autóm van ami egy 16 éves Mercedes, amit "neppertől" vettem. És amióta megvan azóta semmi baja sincs, csupán karban tartom. Németo.-ban több jó állapotú kocsi van, onnan kell venni...
2014. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!