Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon el tudom így adni az...

Vajon el tudom így adni az autómat, hogy jó pár hónapra átvállalom a hitel törlesztőjét + friss műszaki vizsgáját?

Figyelt kérdés
Csak Banki úton adnám el az autót, azon gondolkodtam ha másfél évig átvállalom az autó törlesztését, vajon találnák e rá vevőt? Az autót régóta nem használom, a szívem szakad meg érte, de kinőttük teljesen, nem akarom, hogy garázsba végezze. Ezért ezt találtam ki! Szerintetek van így esélyem az eladásra! Jó szép és tökéletes műszaki állapotú autóról van szó.

2014. okt. 24. 23:36
 1/7 anonim válasza:
49%
Az attól függ! Milyen típus? Hány éves?
2014. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt az átvállalt törlesztőrészletek után amit éb fizetnék, a vevőnek csak a jelenlegi tax árát kellene letörlesztenie havi fix 22.000Ft-tal. 500.000Ft-ot. Az autó full extrás!
2014. okt. 24. 23:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Megane Coupe 2001-es évjáratú 2004-ben lett forgalomba helyezve. 2.0 IDE motor átlag 6.6 literes fogyasztás. (4 személyes)
2014. okt. 24. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Engem érdekelne, bár kérdés, hogy neked miért érné meg, hogy ha én megveszem a kocsit, még te fizesd a részleteket?
2014. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ebben az esetben jobban járnál, hanem hitelátvállalással adns el az autőt, kisebbet buknál rajta..

Én pl sosem vennék fel autóra hitel( a szűk környezetemben senki sem) akkort veszek, amit meg tudok fizetni.. Tehát nem válllalnám át senki hotlét, és ki garantálja, hogy ténylg fizeted utána a megegyezés sezrib...? Erre nincs szerződés, és nem is leht betartatni, mert nem jogszerű

2014. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen ügyvédnél a papírt megírnánk szigorúan. Ott áll a garázsban évek óta fizetem a hitelt+ a súlyadót + a biztosítást és egy métert sem megy az autó, nagyon sajnálom sokáig nem is akartam eladni, de nem akarom, hogy ez legyen a sorsa, hogy ott áll, mi már nem tudjuk használni 3 picike gyermekünk van szükségünk van egy olyan tágas autóra amibe 3 gyermekülés befér, így ettől meg kell válni. A hitel kifizetése nem okoz gondot, hiszen immáron 6 éve fizetem rendesen késedelem nélkül, de az bosszant, hogy nem férünk bele.
2014. okt. 24. 23:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg jól álltok, ha inkább fizeted az évi 30-40 ezer Ft-ot adóra és biztosításra, amit az ideiglenes kivonással megúsznátok évi 6000-ből!


Mekkora a tőketartozás, hogy még neked kellene fizetned, azért hogy megérje a vevőnek?

2014. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!