Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban és magyarország...

Németországban és magyarországon mennyibe kerül egy autó vétele a vételáron felül?

Figyelt kérdés
Ugy értem venni akarok egy autót és ott a fix összeg,mondjuk 300E ft. s azon felül mennyibe kerül még,milyen fizetési kötelezettségek vannak? átírás,biztosítás kezdő jogsival,(olyat hallottam h kint 30000ft egy hónapra,otthon meg 1 évben annyi),regadó,stb.. mik vannak..?

2014. okt. 25. 19:06
 1/1 A kérdező kommentje:
annyiból jobb lenne itt kint h nem hajtják ugy szét az autókat,sztem többnyire autópályán közlekednek. otthon meg visszatekergetik az órákat,nem vigyáznak a kocsira,kátyús utak vannak,stb.. de itt kint,meg minimum 2 hét a papirmunka mire sikerülne megvenni. és mi van ha később vmi baj lenne,mondjuk kiderülne h lopott alkatrész van benne vagy ilyesmi
2014. okt. 25. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!