Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicserélhetem-e én magam az...

Kicserélhetem-e én magam az autómban az akkumulátort, vagy mindenképpen autószerelővel kell kicseréltetnem?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 22:07
 1/7 egySanyi ***** válasza:
100%
Ha így kérdezed akkor te mindenképp szerelővel cseréltesd az akkut.
2014. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon bonyolult.

Leszeded a sarukat, akku ki, akku be, sarut vissza, rádiókód megkeres, az előző tulaj anyjának szidása mert nem rakta el a kódot, szervíz, pár ezer forint, kód beír, öröm boldogság.

A kód nem biztos hogy kelleni fog, lehet nem kéri majd.

2014. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mán a garancia miatt kérdezed?
2014. okt. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire elektronizált a járgány... ha régi wartburg, vagy lada, akkor cseréld, ha tíz éven belüli jobb autó, akkor inkább márkatársat kérdezz meg, vagy márkaszervíz.


egyébként nem bonyolult, de könnyen előfordulhat adatvesztés. Általában tíz percen belül tanácsos cserélni, mert utána újra kell tanítani. Vagy nem..ismerni kellene a márkát, vagy típust..

2014. okt. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, Suzuki Swift II. Csak mert azt mondta a szerelő,hogy neki kell cserélni, mert be kell vizsgálni,meg engedélyezni stb. Garancia már nincs.
2014. okt. 26. 08:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom fentebb,hogy "sikeresen" végrehajtottad a feladatot xDDD
2014. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 5/6


Már az akksi garanciájára gondoltam, nem az autóéra.

2014. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!