Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény, tapasztalat az 1.9...

Vélemény, tapasztalat az 1.9 dTi motorokról? (Renault)

Figyelt kérdés
halóó,na szóval:érdemes-e belefektetni hosszabb távra,van-e benne kráft,mennyire igényes a gázolajra...stb (ui... ne gyertek a francia autót soha"" válasszal mert nem arra vagyok kíváncsi:))

#Renault #DTI #dTi motor
2014. okt. 25. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Renault szervizben utána kérdeztem, mert nekem is felkeltették az érdeklődésem a dti meganeok, hiszen egész olcsón, viszonylag szépeket lehet kapni.

Sajnos el kell hogy keserítselek. Egy baj van csak vele, az pedig az adagoló. Lucas Epic névre hallgat. Ha utána nézel a neten, láthatod hogy mindenki csak szidja. A javítása állítólag baromi nehéz és sokszor nem is lesz tökéletes, de legalább drágán csinálják. Át lehet alakítani, hogy Bosch VE adagoló etesse a motort, de ez is kb 150 ezer Forint.

Én letettem róla, nekem nem érné meg.

2014. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sógoromnak volt egy 98-as, 440 ezret mutatott az óra, ütötte-vágta, mert nem tud vigyázni az autókra. Legnagyobb baja egyszer az volt, hogy nem ment a jobb első ablakemelő (automata). Fél óra alatt megszereltem neki. Ja és tipushiba, hogy hámlik a festék a motorháztetőről, ha sokat áll napon.

Francia autók sz*rok = urban legend.

2014. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bagdi Gergő válasza:

családban 7 éve van egy 98-as 1.9dti megane 370000km-rel

Igen van benne Kraft:D nem,mellékesen. Max.5l-és fogyasztás mellett..

Gázolaj minőségre nem túl igenyes..

Az afagolorol meg annyit hogy 1x kellett tömítést cserélni benne (10e ft)

Ha bármi kérdésed van az autóval kapcsolatban írj nyugodtan.

2015. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!