Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a reális ára egy...

Mennyi a reális ára egy w124-es Mercdesnek?

Figyelt kérdés

Tetszenek ezek a régi Mercik, de nem tudom mennyiért lehet egy normális állapotút venni. 200 ezertől, akár 1.5 millióért is vannak. Nyílván a 200 ezres egy rom, de láttam párat 300-400 körül, amik nem tűntek lelakottnak. Ezek ennyire nem rohadnak, vagy rohadnak, de láthatatlan helyeken, akár belülről? Motor ügyileg a 2.5 literes szívó, illetve turbó dízeleket nézegettem. Mennyire jó választás ezekből a turbó dízel?

Esetleg valami más alternatíva helyette?

Nézegettem a régi Passatokat (b3/b4) de még fél millióért is olyan lepusztultakat lehet találni hogy csak na.



2014. okt. 26. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
en olyan 5-600ra tennem a mercet, ma neztem 190 est pont, futkosonak, ami jonak tunt 390. 2.0 benzines. szvsz a 24 es ertekesebb vmivel.
2014. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is 500-600 körül saccoltam magamban, de nem voltam benne biztos. A 190-es is jónak tűnik.
2014. okt. 26. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
5-600-ért már lehet olyat kapni, ami műszakilag jó, de egy szebb darab 1 millió körül van.
2014. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én azt javasolnám hogy a turbós nyílván jobb választás mert az adott motor azért így jóval dinamikusabb mint a szívó, és nem fogyaszt többet, talán rámerem mondani hogy kevesebbet eszik. az áruk elég megoszló, de szerintem is amivel érdemes foglalkozni az olyan 5-600 körül indul. ezeknél annyira nem is az évjárat meg az átlagautó paraméterek számítanak hanem az állapot. a lényeg hogy nagyon ne legyen lerohadva, meg a motorja jó legyen. + most még elég jó áron vannak hozzá az alkatrészek.
2014. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzőek is írták 5-600 környékén már nem rosszak vannak. 400 alatt ne is nézd...

A 2,5 jó motor én személy szerint a szívóra szavazok.

2014. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen motorral van szerelve a szebb darab!

200d 1milla, 2,5td 2milla, 300td 2milla felett van SZÉP.

Viszont ha sikerül megőrizni az állapotát akkor az ára már nem nagyon csökken.

2014. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jo hát att fugg milyen allaot, én ugy ertettem h hasznalhato legyen.
2014. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!