Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi Suzuki Swifteknél a...

Zsebvirág kérdése:

A régi Suzuki Swifteknél a hátsó fékmunkahengerek hanyas évjáratig univerzálisak?

Figyelt kérdés

Vettem mind2 oldalra fékmunkahengert, külön jobboldalit, külön baloldalit. Elvittem a szerelőhöz, hogy tegye be, nem rég hívott, hogy rosszat vettem, univerzálisat kellett vna venni.


94-es Sedan Swift és kérdésem, hogy a Suzuki miért ilyen genya?



2014. okt. 26. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem vette meg a szerelő? Te forgalmival együtt mentél be a boltba hogy mit szeretnél? Mert általában akkor az ilyen ki szokott derülni. Ha jól emlékszem az asztrákat szerelték ugyanazon motoron belül 4 féle önindítóval? Szóval neked kellett volna jobb helyre vinni a kocsit.
2014. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy fèlre èrtettem, a munkahenger jó lenne hozzá, de gyárilag hibás, eresztette az olajat. Ki kell cserèltetni.
2014. okt. 28. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hozzá javítót venni. Azaz egy kis tasakban megkapod az összes kis gumi karmantyút. Ugyanis az esetek túlnyomó hányadában a fém részek nem kopnak. Hiszen az egymástól vertikálisan elmozduló alkatrészek közt a hidrosztatikai tömítettséget a gumikarmantyúk végzik. Amik meggátolják a "fém a fémen" létrejövő mechanikai igénybevételt. Tehát..... hosszú.
2014. okt. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!