Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell kocsival csinálni...

Hogy kell kocsival csinálni az ilyen driftet, meg miért pörög magától a kormány?

Figyelt kérdés

0:15-től ebben a videóban, mintha magától forogna a kormány, meg egy kézzel lehetséges vagy csak megjátszott?

mennyit kell gyakorolni ehhez?


https://www.youtube.com/watch?v=SBOL5z1rnSQ


2014. okt. 26. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van egy elég erős autód, akkor egy kövér gázt kell nyomni a drifthez. Láthatod a videóban is, hogy semmi trükk nincs benne.


A kormány pedig azért forog "magától", mert a jól beállított futómű mindig egyenesbe áll. Elforgatja, kanyarodik, elengedi egyenesbe áll, aztán az autó túlfordul a drift miatt, ezért fordul át a kormány, de közben a futómű próbál egyenesben maradni. Semmi trükk nincs benne.

2014. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en telen kezdtem hoba, sot igazabol csak akkor tudok, keress 1 ures parkolot, ahol ki tudsz rajzolni 1 kort, azon gyakoroltam sokat, h meg ne porduljek, de tolja a valagat, nalam 2. fokozat jo volt, am 130+ Le hatsos.
2014. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
végülis 0:20-nál majdnem eldobta, de szerintem a csávónak 70 fölé nem ment a pulzusa... :D
2014. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!