Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada építés amatőr szinten...

Lada építés amatőr szinten első autónak?

Figyelt kérdés

sziasztok..szeretnék egy Ladát építeni közútra.ez lenne az első autóm..bár még nem tudom hogy 2101 vagy 2107 de abban biztos vagyok hogy szeretném tuningolni a motort.

elviekben 7-8 at fogyasztanak gyári motorral.

mit lehet rajta tuningolni hogy 12 liter alatt legyen a fogyasztása?

egy veretősebb,má-már driftelésre is képes autót szeretnék.

ha kerülne bele bukócső ahhoz KPM vizsga és gépkönyv kell tudtommal.mennyibe kerülne nekem össz-vissz éves szinten?

meg lehet oldani hogy 4 pontos ülés legyen elől,de az autó 4 személyes maradjon?



2014. okt. 27. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

az ülést tán meg lehet oldani.

A motortuningról annyit hogy szerintem egy turbóval még 12 alatt marad de szelepeken is tudsz állítani, bár akkor nem fog úgy harapni, meg kell találni az aranyközéputat hogy ne legyen tul kevés a benzin de túl sok se és akkor talán 12 alatt lesz. kipufogóval tudsz pár pacit húzni rajta de ahoz rendszer kell nem pedig egy utolsó dob.

A ladába szerintem elég egy turbó hogy driftelésre képes legyen.

a bukócső meg a hátsó üléssor szerintem kizárja egymást

Javítsatok ki ha valamit rosszúl irtam.

2014. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit szánsz rá, de első (egyetlen) autónak kicsit drága lenne...

Terv kell az átépítésről, erre adnak (ha adnak) engedélyt a NKH-nál, és ezt építheted meg. Aztán viszed vizsgázni, hogy tényleg azt építettél, amire engedélyt kaptál.

2014. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első jó nagy hülyeséget írt a turbóval. Egy széria is megeszi a 12-t ha taposod neki.
2014. okt. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2014. nov. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!