Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor építés miatt kérnék...

Túramotoros kérdése:

Motor építés miatt kérnék tanácsot tőletek. Ha valaki vesz egy blokkot és egy vázat, tételezzük fel hogy chopper. Melyiknek kell legyen papírja? És ha kell milyen papír kell hogy legyen hozzá?

Figyelt kérdés
Át alakítások és egyéb dolgok más alkatrészek berakása. Lehetséges e? Elgondolásom hogy szép lassan elkészülne (reméljük nem úgy mint petrochelli háza) 'váz 1blokk. Vagy diselt vagy benzinest szeretnék bele és elég nagy tehát legalább 750ccm feletti blokkot! Adjatok tanácsot akinek van valami tapasztalata hogy a-tól z-ig hogy menne ez a tortúra. A lényeg hogy papír mire kell meg a végén hogy tudnám leműszakiztatni. Valamint az egyedi kipuff menyire megengedett műszakin mert ha a fél életem rámegy szeretném hogy olyan gép legyen, amerre járnék a föld meg remegjen tőle. Használt alkatrészekből bontott donor motorokból gondoltam össze lomizni! Váz hegesztés és egyéb alkatrészek hegesztése ha lecsiszolom sikra plusz gitt meg festés akkor ugye nem szólnának érte?

2014. júl. 5. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon naiv vagy. Ezt te így nálunk nem fogod levizsgáztatni. Ha komolyan gondolod keresd meg a közlekedési hatóságot s kérdezd meg hogy mihez mi kell. Vagy elmennék egy motorépítőhöz s megkérdezném ő mit mond. Egy fura világban élünk lehet vannak fura megoldások.
2014. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon lehetetlen az ilyet műszakiztatni, előbb németekhez vagy osztrákokhoz kell kivinni, ott műszakiztatni és itthon már forgalomba fogják helyezni.
2014. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocs igazatok van.1 fórumon kaptam az elöbb tanácsot majd több a papirmunka és a fizetés mint a pénz....enyit ér ez az ország...ujra megmutatta
2014. júl. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!