Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megvan az A1-jogsim, és...

Ha megvan az A1-jogsim, és nem lehet vinni +személyt 2 évig, és ha megfognak 2 személyel akkot mit kapok érte?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
hát ha jó napod van kapsz egy szóbeli figyelmeztetést, de amúgy fogalmam nincs. szerintem ha megbüntet akkor lehet egy kissebb pénzbírság 10-20 de javítsatok ki ha rosszúl tudom.
2014. okt. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Abba miért nem gondol bele senki, hogy mi van akkor ha baleset résztvevője lesz? Ha esel és megsérül az utasod el tudsz majd számolni a lelkiismereteddel? Akkor is ha nem miattad estek? Nyilván ápolod majd életed végéig.


Miért kell mindig azon agyalni, hogy hogy lehet kijátszani és megúszni mindent. Miért nehéz betartani a szabályokat. Egyeseknek megártott a demokrácia, nektek diktatúra kellene, akkor rend lenne!


Remélem lesittelnek és örökre eltiltanak!


Szól ez az összes 50/125-ös motorozónak és egyéb rafinált jampinak!

2014. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ugyanaz a helyzet. Attól, hogy letelik a 2 év, nem biztos, hogy biztonságosabban fog utast szállítani, baj akkor is lehet.
2014. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Muterod siteljék ke és tiltsák el
2014. okt. 28. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a baj? Kérdeztél én meg válaszoltam és ez a véleményem. Aki nem tartja be a szabályokat azt büntessék meg! Ilyen alapon mindenki letehetné 125-ös motorra a jogsit aztán vezethetné a Suzuki Hayabusát is. Mit számít pár lóerő meg köbcenti nem?


Persze hogy lehet bukni 2 év után is csak ha a 2 év előtt perecel az utasával akkor nyugodt lelkiismerettel fekszik le?


Amúgy meg minek kérdezel ha k.u.r.v.á.r.a nem érdekel a válaszom?

2014. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Persze hogy lehet bukni 2 év után is csak ha a 2 év előtt perecel az utasával akkor nyugodt lelkiismerettel fekszik le?"

Miért, ahogy letelik a 2 év, már minden felelősség elszáll, és tök nyugodt lesz a lelkiismerete, bármi történik? A 2 év amúgy is hülyeség abból a szempontból, hogy tök mindegy, mennyit vezetsz, 2 év után letelik a kezdőség, ha nem mentél egy km-t sem, akkor is (ha ki sem váltottad a jogsit, akkor is, hiszen a vizsga időpontja számít). Ott van pl. anyám, 20 éve van jogsija, ez alapján baromi tapasztalt, közben meg a töredékét vezette, mint én 5 év alatt.

Tehát nem sok mindent lehet leszűrni ebből. Oké, kapjon büntetést, mivel szabályt szegett, de ez nem olyan, mintha nem is lenne jogsija az adott járműre.

2014. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ez egy korekt válasz volt
2014. okt. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!