Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan helyet, vezetéste...

Tudtok olyan helyet, vezetéstechnikai pályát, ahova a fiamat (14éves) eltudom vinni megtanítani vezetni? Fontos hogy én szeretném megtanítani, nem kell semmilyen fajta tréner, oktató, csak egy pálya Budapesthez közel. És ha lehet jó árban lévő legyen

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresel egy üres parkolót, vagy valami forgalomtól elzárt földutat. Pályára így nem fognak felengedni.
2014. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akármelyik Tesco parkolója éjszaka. Vagy hungaroringi vezetéstechnikai cent. egy szóval sem írják, hogy kell hozzá jogsi. A jó ár meg relatív, ez 20.000.
2014. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem anyám egy sima mezei földúton tanított meg. Ha a fiad van olyan felelősségérzetű hogy rá mered bízni a kocsit pótpedálok és egyebek nélkül akkor bármi nagyobb terület jó.
2014. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

És biztos jó lesz a fiadnak hogy te tanítod meg? Mert én olyan szinten mentem vezetni tanulni, hogy utánfutóval, pótkocsival tolattam, mind autóval, mind traktorral. És lett is belőle gondom. A kormányozásról ne is beszéljünk, mert én egy kézzel tenyérrel bárhova betettem a gépet, csak hát az nem jó vizsgára. Ha csak a szabályosat tanítod meg neki, ami nem biztos hogy a jó, mindennapi, akkor oké, de ha a saját vezetési stílusodra formálod, lehetnek később gondjai.

Parkoló nem rossz ötlet, de láttam már éjjel parkolóban rendőröket igazoltatni, meg ne sötétbe kezdje a gyerek, majd világosban megy neki, akkor utána, sötét, világosban jobban látszik az autó, legyen tisztában a méreteivel.

2014. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

na megérkezett már egy okostojás...

azt kihagytad, hogy béembé a legjobb tanulóautó és csak a benzin autó az autó...

2014. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2014. aug. 14. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!