Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jó ötlet? Többi lent.

Szerintetek jó ötlet? Többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Motorozni szeretnék. Barátom motoros és így én is rákattantam erre az egész motorozásra. Endurót szeretnék,mert azok nagyon tetszenek nekem,viszont félek,hogy a 156 cm magasságom miatt nem találnék hozzám valót. Leginkább egy 50-es az amit szeretnék, az bőven megtenné hatását számomra. Egyenlőre még olyan sok mindent nem tudok a motorokról,de ha van esélyem rá akkor jövőre elkezdeném a AM tanfolyamot. Igazából amit kinéztem motort az a Keeway x-ray 50cm3. Azt írják rá,hogy kitűnő tanító motor kezdőknek :)

2014. okt. 28. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó ötlet :)
2014. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rossz ötlet. Keeway. Gagyi,sz@r kínai. Inkább válassz ezek közül: Aprilia mx 50, rieju rrx vagy rr 50, derbi srnda vagy derbi rabasa(a rabasa az magas nagyon) yamaha dt 50 :)
2014. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!