Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez nagyon hülye ötlet lenne?

Ez nagyon hülye ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Ha nyernék a lottón az első lenne hogy vegyek egy új autót. Valahogy így szeretném:

Full hajléktalan cuccban besétálnék egy táskányi kp-val mondjuk egy BMW szalonba és mondanám hogy ki szeretném próbálni az egyik full extrás kocsit és ha tetszik megvenném.

Elhajtanának vagy rámhívnák a rendőröket?


2014. okt. 19. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Miért hívnák rád? A pénz az pénz.

Én autóértékesítő voltam, de eljöttem végül, barátomé a szalon.

Amúgy simán, megmutatod a pénzt, beülünk a kocsiba, és mehetünk. Aztán kialkudunk közösen egy jó vételárat, lerakod az előleget még aznap, felesleges húzni az időt, leadjuk a megrendelést 1-2 hónap múlva jöhetsz érte. Talán barátok is lehetnénk.

2014. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem látják nálad a zsák dellát, akkor nem fogják engedni hogy kipróbáld.

De ezt videóra venni, aztán kimenni ha elhajtanak, majd visszamenni öltönyben, és megmutatni a zsák pénzt, hogy "nézzétek csak, ezt nálatok hagytam volna, de így inkább megyek egy másik üzletbe" :D

Azok a fejek a végén :D

2014. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Is-is. Szerintem ha nagyon lepusztult lennél, akkor első körben megpróbálnának elhajtani. Ha ezek után kiteszed a táska pénzt, akkor már a rendőröket hívnák.


De miért pont BMW? Miért mindenki a BMWvel van kiakadva?? Fantáziátlan nép a magyar, a 999 létező autómárkából 5-öt ismer.

Én Bécsbe mennék az Aston Martinhoz és kérnék egy grafit színű DB9-est. De lehet, hogy egy Pagani Zonda lenne a befutó, de azért messzebbre kellene menni. Ha csak ilyen 50 milliót nyernék, akkor 10-15 millióért vennék egy közepesen felszerelt új XC70-et és a többi pénzből házat cserélnék.

Ami valószínűbb, hogy a főnyeremény esetén az első amit vennék az egy repülőjegy. A telet már nem itt tölteném.

Egy kicsit több fantáziát!

2014. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is BMW-t vennék ha már milliárdos lennék

Jelenleg is az van.

2014. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3.

Miért hajtanák el?

Teszt előtt úgy is lefénymásolják az okmányait, személyit, jogosítványt, a szalonon nincs felelősség, nem az ő dolga megállapítani ki honnan szerezte a pénzt.

De ha hajléktalanul megy be pénz nélkül, akkor tuti kizavarják mert rontja az üzlet renoméját, hogy minden hajléktalan oda jár kocsit tesztelni, de ha megvillantja a lét, akkor pörög az üzlet.

2014. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Én is BMW-t vennék :)

760Li-t meg egy E60 M5-öt, meg vennék egy Nissan GTR-t is ha megunom az M5-öt.

2014. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Én is BMW-t vennék de annyira szeretem a márkát h 3-astól felfele mindenből vennék egyet, és letennék borravalónak is az összes értékesítőnek, lenne vagy 15 bömös a garázsomban
2014. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező előbb nyerd meg a lottót, aztán gondolkozz el rajta. :D Az egyik válaszolóhoz: Ha nyernél 50 millát 15-öt elköltenél egy autóra? :D Hát te tudod.Nem lenne elég 5-6 millás? :D
2014. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azon a szinten illik már egy új Mercedessel járni.


Ha egy hajléktalan kirak egy rakás pénzt az asztalra, nem biztos, hogy nem fog az eszükbe jutni, hogy épp most rabolta.

2014. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Azért vennék 10-15-ért Volvót, hogy minimum 10 évig ne is cseréljem le. Hihetetlen tartósak. Így már bőven megéri.
2014. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!