Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway Superlight 125 tapaszta...

Keeway Superlight 125 tapasztalat?

Figyelt kérdés

Üdv!

Pár napja egy motoros sorozat hatására beleszerettem a motorokba és venni szeretnék egyet. A chopperek nagyon tetszenek, ezek közül is a keeway superlight 125 tetszik a legjobban külsőre ezért picit utána olvastam a márkának és azt írják rolla hogy elég gagyi, de az utóbbi években elkezdett emelkedni a szinvonala. Nemtudom hogy vegyek-e egy ilyen motort, abszolút nem értek ennek a szakmaiságához, akinek van/volt ilyen motorja az elmondaná a tapasztalatát, milyen gyakoriak a műszaki problémák stb... Esetleg ajánlanátok más motorokat? Max 125ccm chopper, újat szeretnék venni ja, és nem nagy városban lakom, ha ez számít. Előre is köszi



2014. okt. 29. 14:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem semmiféle képpen ne vegyél keewayt. Egyrészről azért ne, mert ahogy olvastad, hallottad valóban gagyi. Gyenge és hamar hibásodik. Máaréazt pedig szerintem ha choppert akarsz az ne legyen 125-ös mert nagyon gáz amikor felülsz rá és beindítod mindenki valami jó csettegős chopper hangot vár és meghalljuk a kávédarálót (mert az 2ütemű azthiszem). Szerintem iszonyatos:D De ez csak az én véleményem. Nem akartam elvenni a kedvedet. Sok sikert a választáshoz! Széles utat! :)
2014. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, keresek egy másik márkát de maradok a 125ccm-nél mert egyenlőre erre van lehetőségem :)
2014. okt. 30. 13:01
 3/3 anonim válasza:

Úristen! Miért ír valaki olyan, aki semmit se tud a motorról?!?! A keeway superlight egy tök jó tanuló motor! Könnyen kezelhető, alacsony fogyasztású gépezet. Nagyon jó össze van rakva, és nem bóvli!!!

És persze, h ne várj iszonyatos csattogást, de azt nincs sok olyan 125os, amelyiknek ilyen jó hangja lenne! Tökéletes választás!

2018. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!