Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó szerelőkhőz lenne kérdése...

Ferbár Gábor kérdése:

Autó szerelőkhőz lenne kérdésem? Citroen AX 1.1 1994 bemelegszik ki jelez a lámpa ezt már 5 km után csinálja most kapott egy új motorvezérlöt fordulaton lehet vele menni csak elindulásnál néha ugyan úgy bejelez a motor lámpa nagy fordulaton jó

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A szerelő-mint szakember nem itt fog ücsörögni, és tanácsot osztani...
2014. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam íde mert a kocsi több mint 4 hete szerelőnél van és nem tudják mi van
2014. okt. 30. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Lambda szonda?
2014. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elméletileg úgy vettem át az autot hogy új lambda szonda van benne de lehet olcsot raktak bele most vttem egy BOSCH lambda szondát majd kiderül köszönöm a segitséget
2014. okt. 30. 11:52
 5/10 anonim ***** válasza:
"lambda szonda " kizárt dolognak tartom! A sárga világit, azzal közlekedhetsz csak a káros-üzemanyag fogyasztást befolyásolja-szerelőhöz vinni mihamarabb. Olvastam-ott van! És nem tudják mi a baja??? Brrr erre inkább nem reagálok!
2014. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pest megyébe lakom Kókán egy jó szerelő kéne most jelenleg Gyömrőn van az autó már én is ki vagyok borulva egy kocsit le ad az ember hétfőn max péntek kész szerintem
2014. okt. 30. 12:10
 7/10 Piszty válasza:
Tudok egy nagyon jó szerelőt Kókától 15 km-re...:D
2014. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
irj ram! kozel lakok es szeretem a kihivasokat
2014. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Soós Máté Elemér válasza:
szerintem az inejektoral lesz valami vagy a pilangó szelepel ha elvan kokszosodva nem zár el rendesen telítődik benzinel és alacsonyan fulladozik fordulaton meg már elégeti azért ég a kontroll lámpa mert érzékeli hogy nem úgy működik ahogy kéne vagy egy alapos pucolás és egy benzin szűrő csere után szerintem meg javulna de nem vagyok az autó mellet
2014. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egyébként a lámpán kívül bármi észrevehető változás?
2014. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!