Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az új Kiák...

Mi a véleményetek az új Kiák -ról meg Hyundaiok -ról?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy a régiek nem voltak túl megbízhatóak,de az újak szépek,és ahogy olvastam megbízhatóak is. Szerintetek?

2014. okt. 30. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy Rion tanultam vezetni. 1.5 CRDi, 2006-os. Valami álom az az autó. Most pedig egy Hyundai-unk van. 2006-os. Teszi a dolgát, ahogy kell.


Itt

[link]

és itt

[link]


olvashatsz róluk részletesen.


Az alkatrész nem drága hozzájuk, és nem romlanak el. Ezerszer inkább vennék Dél-Koreai autót, mint németet.

2014. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2014. okt. 31. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
A régiekkel tényleg van gond bőven: még a 2000-es évek elején is sokszor belefutottak a gagyiba Dél-Koreában. Viszont mostanra elteltek a tanulóévek, kialakult náluk is a technológia és nagyon jó autókat gyártanak. Megbízhatóak, szépek, kényelmesek - villantani még mindig nem lehet velük, de akinek nem önkifejezésre, csak közlekedésre kell az autó, annak nagyon megfelel. Ráadásul nagy előnyük, hogy mivel még mindig nem nagy a presztízsük, ezért újként és használtan is elérhető árúak, nincs meg a német autókra jellemző borzalmas túlárazottság a használtpiacon.
2014. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!