Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7-es BMW első autónak? Első...

7-es BMW első autónak? Első körben mit szóltok az e38 szériához?

Figyelt kérdés

1998 körüli utolsó évjáratokat szeretnék, benzinest, autómata, kézi váltó mindegy, de autómata jobb lenne.

Melyik a legjobb motor.

Én 740i vagy 750i-ben gondolkozok


2014. okt. 31. 20:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Első autó? Mennyi vagy? 18-20 éves?


A sorsa az lesz, hogy egy hónapban 2x lesz beinditva, szombat este, és max 20 kilómétert mész vele. De azt nagyon élvezni fogod, azt garantálom. És ennyi használattól talán a sok hibája sem jön elő.

2014. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

20 vagyok.

Tényleg egy héten csak hétvégén használnám, akkor is hosszabb távon inkább, hobbi autó lenne, persze ha megvenném biztos 1 hónapig azzal mennék mindenhová :)

2014. okt. 31. 20:44
 3/19 A kérdező kommentje:

Átírással együtt van rá 1,2 millió jó magyar forintom.

Igazából már pár hónapja figyelem, de nem valami jó itthon a kínálat sajnos, meg nincs hazai klubbja ennek a típusnak, mint az e36-nak, így nem nagyon vannak olyan patika autók, 750i-ből is hirdetnek össz. 3 darabot, na abból egyet se mernék még megnézni se képekről olyan állapotban vannak.

2014. okt. 31. 20:47
 4/19 A kérdező kommentje:

ezt is néztem: [link]


Viszont elég lelakottnak tűnik így képekről, hátsó lámpa is be van mattulva, cserére szorul, és talán jobb hátul a lámpa mellett meg van húzva, de hal ehet hinni a leírásnak akkor műszakilag egyben van.

Viszont akárhogy számolom 350 forint rá a regisztrációs adó, plusz kell új műszaki, rendszám, matrica, plusz vagyonszerzési illeték ami 150 ezer forint.

Ennyiért már tényleg nem éri meg, talán ha magyar papíros lenne.


Ami meg tényleg jó az 2+ millió.

Nem tudom néha-néha felbukkan egy értelmes példány érdemes-e vadászni rá vagy vegyek majd egy kisebb motorosat, de ez lenen az igazi.

2014. okt. 31. 20:55
 5/19 anonim ***** válasza:

Ecsém 1.2 millából mit is szeretnél? Egy jó E36-ot?

Azt még lehet ennyiből.

Bár rajulni a diszkó előtt végül is jó lesz egy szakadt 7-es is.

2014. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5.

Úgy mondod, mintha 2-3 milliót érne egy 15-20 éves régi, nagy motoros prémiumautó..

Fenntartása lehet drága, de azért ne szálljunk már el.

2014. okt. 31. 20:58
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyit ér, de ennyit kell fizetni a normális állapotért.

Vagy veszel egy olcsót és akkor tényleg csak hétvégén használod, mert amúgy a szerelőnél áll.

Van valahol egy cikk ahol egy régi A8-cal franciázott a tulaj elég sokat.

De ha szereted az orális kalandokat akkor hajrá!

Csak el ne kopjon szád mire lesz valami a kocsiból.

2014. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs kínálat, de ha lenne, tuti lecsapnék a tutira, de ha nem kínálnak eladásra olyat amit érdemes megvenni, én tehetetlen vagyok.
2014. okt. 31. 21:08
 9/19 A kérdező kommentje:

2-3-ért már vennék újabb kocsit nem akarom az összes pénzem rákölteni, csak használni akarom, és élvezni a kilómétereket!

Meg ugye a kötelező dolgokon kívül amit kell megkapná

2014. okt. 31. 21:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Vegyél egy E39-et!

Ennyiből már találsz normális 530-ast. Ennek is ott van az orrán, hogy BMW. Jól is megy, és ha nem egy alap példányt fogsz ki, ebben is van már minden földi jó. Munkatársam 1,2-ért vett egyet, majd 800 000-et ráköltött.. Mostani 6-os BMW felnije, amerikai piacos lökösök, chiptuning, új xenon, hátul LED-es lámpák, egyedi kipufogórendszer feszít rajta. Mai napig megnézik a 15 éves vasat.

2014. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!