Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeresebbek lennének a...

Sikeresebbek lennének a normálisan kinéző elektromos autók?

Figyelt kérdés

Szerintem az az egyik oka az elektromos autók iránti lagymatag keresletnek (az áron kívül), mert egyszerűen távol állnak a rendes autóktól feelingre.


Önmagában az, hogy nem benzines vagy dízeles egy autó, már sokaknak degradál. Van, aki ezen még túltenné magát, de ha krbenéz, olyan elektromos autókat lát, amik kicsik, nőiesek, színesek, lekerekítettek, csendesek, überökók.


Szerintem simán lenne rájuk kereslet, ha jobban hasonlítanának egy hagyományos szedánra, lenne rendes elejük, hátuljuk, valami dizájnos hűtőrács-utánzattal, karakteres fényszórókkal. Esetleg lehetne bennük egy motorhangot szimuláló rendszer is, vannak ilyenek. Ilyen elektromos autókra biztos nagyobb lenne a kereslet, mert nem az jut eszébe először az embernek róluk, hogy "na egy elektromos játékautó, biztos valami faölelgető zöldé".


Ti mit gondoltok erről, alapvetően rossz a mostani elektromos autók dizájnfilozófiája? Szerintem ezért dobott nagyott a Tesla, mertek komoly elektromos járművet tervezni, és bejött nekik.



2014. nov. 1. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

mod


en azt mondom a 123 200d ha beleveszed mennyit elmegy, hany evesek (hanyadik akksi lenne az eektromosba???)

kevesebbet art, mint ezek az eldobhato vackok˝..

2014. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen fejlesztés? Nem sok, mert már a Ford T modell idekjén is voltak elektromos kocsik.
2014. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amíg az üzemanyag árának a túlnyomó részét a jövedéki adó teszi ki, addig nem is nagyon várható az elektromos autó, s a hozzá tartozó infrastruktúra elterjed.
2014. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát, én egy Bmw i8-ért mármikor dobnám a kis bömimet :-)

Akármennyire szeretem XD

2014. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tesla: tessek 1 auto
2014. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!