Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Opel Corsa C gyenge 1.2es...

Az Opel Corsa C gyenge 1.2es motorral?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van a jobb, 1.7es dízel motor is, de most erre lennék kíváncsi.


Gyenge az autó evvel a motorral?



2014. nov. 2. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom. Nem egy országúti cirkáló, de 80 ig katapultál. Feleségemnek ilyen van, és nagyon jó kis jószág. 75 paci kell ennél több egy városi autóba? Szerintem nem. Fogyasztása városban 7. Autópályán tartja a 120 130-as tempót. Igaz hangos. Az 1.7 dieselről lebeszélnélek. Ha bedöglik fizetős nagyon, hangos, fogyasztása 5-6 liter körül van. Maga az autót is drágábban kapod meg. Ez a kis 1.2 benzines egyszerű mint a faék és megy. Nem zabál sokat, és vezetni is jó. A tiptronic váltót kerüld, mert szar. Kézi váltóval semmi bajod nem lesz vele. A benzinbeöntőnél rohad, mint minden opel.
2014. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Okosan óvatosan vezetve 5-5,5 el eljársz vele. Nem éri meg a dízel. Tartós kis motor, van hozzá alkatrész is megfizethető áron.

Száguldozni meg minek? Arra nem való ,de az 50-90-130 at vígan tartja.

2014. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már a 130 is száguldozás :D


És nem hangos az autó pl 130nál?

2014. nov. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!