Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A csigavérnél vagyok jelenleg,...

Mihawk kérdése:

A csigavérnél vagyok jelenleg, de nem kapok időpontot, melyik másik iskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Az SOS autósiskolánál kezdtem el vezetni, de oktatóváltás után nem kaptam időpontot. Átmentem a csigavérhez ott azt igérték lesz időpont, de nincsen. Valaki tud ajánlani másik megbízható autós iskolát? Sürgős lenne. Olyan helyet keresek ahol már hamar el tudnék kezdeni vezetni.

2014. nov. 4. 16:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy Budapesten a virágpiacnál szeretnék vezetni.
2014. nov. 4. 16:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Budán a Virágpiacnál, pont a Csigánál van (volt) Fülöp Zoltán. Ha ott van még, próbálj vele beszélni személyesen. Én azonnal mehettem hozzá, amint megvolt a KRESZ, és minden tekintetben állati rendes volt.
2014. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerősöm vezetett nála, kifejezetten nem ajánlotta őt.
2014. nov. 4. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, nem annak szánom, főleg, hogy nem is tudok rólad semmit, de elég sok ehhez hasonló kommentet olvastam már, s nem értem a gondolkozásmódotokat.

Ismeretlenektől kértek tanácsot olyan esetekben, amikor igazából azt sem lehet eldönteni, hogy valóban az oktatóval van a gond, vagy egyszerűen türelmetlenek vagytok.

Egyik oldalról tömeges az igény, hogy az oktató türelmes, jófej legyen, ne akarja lehúzni a tanulót, de rögtön, azonnal kezdje az oktatást...

Az a helyzet, hogy a valóban jó oktatók jellemzően tele vannak munkával, nem ritka, hogy várólista van.

Kaptál egy tanácsot, kihez fordulj, az meg nem tetszik, mert a haverod nem ajánlotta.

Nem vitatom, lehet okkal nem ajánlotta, de az is lehet, hogy ott sem az oktatóval volt a baj (nem tudhatjuk).

Vezetés tanulni időigényes tevékenység, ha igényeid is vannak a minőségi oktatást illetően, mert nem csak egyetlen tanulóval kell foglalkozni az oktatónak.

2014. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pff, pont a csigavérhez mentél át??! Hiba volt... Jó tanács: soha ne fizess előre! Mindig csak az adott órákat fizesd ki, különben nagyon lehúznak... Ha az oktató elkezd regélni a családi életéről vagy ha ügyet intéz, ne várj sokat, válts oktatót! Rengeteg ilyenről lehet olvasni, akár itt a gyakorin is... A csiga olcsónak tűnik, de nem az! Nagyon sokat lecsalnak az idődből... Sok sikert!
2014. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és én a csigától a Sikk autósiskolához mentem át, szerintem ők a legjobbak, oda általában "olcsóbb" autósiskolákból mennek át a póruljártak, nekem 3 haverom 2 másik suliból jött anno...
2014. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Fülöp Zoltánt nem ajánlom.

Rengetegszer mentünk vele ügyet intézni, hazaugrott, valamint nőként nem megfelelően bánt velem.

2021. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!