Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt az első autótok?

Mi volt az első autótok?

Figyelt kérdés

Tervezek lerakni egy jogsit. Nézem az autókat, hogy milyen legyen az első. valami kicsit szeretnék ami azért megbízhtó, biztonságos. És persze nem a jobb márkák közül, mert ha behorpasztom vagy összetöröm nem lenne jó egy Audi vagy Merci alkatrészcseréjét kifizetni.


Ötleteket gyűjtök ki mivel kezdett. De szeretném, ha a fiatalság válaszolna. Nem trabanttal vagy ladával szeretnék tanulni. :P

Előre is köszi 17/L



2014. nov. 4. 18:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy tudtok más oldalt ahol kifejezetten autókat lehet használtan venni? A hasznaltauto.hu-n kívül.
2014. nov. 4. 18:16
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Nekem E36 318i jelenleg is, de az első egy Audi A4 B5 volt. Barátnőmnek is jól állt, sötétzöld 1996-os Audi. Alkatrészek már fillérekbe kerülnek ehhez az autóhoz, mert rengeteg van bontásra idehaza.


Bár barátnőm első autója egy 1.2-es Opel Corsa volt, mert cukinak találta :D

Szerintem azt nézd meg, és talán.

2014. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Opel Astra G 1.4 16v 90 le.

A motor pörgős és viszonylag jól is megy.

Ja és nem utolsó sorban lehet nagyon jó kis fiatalos autót csinálni belőle.

2014. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Árkategóriát írhattál volna. De egy F Astrát kapsz már 350-400 ból jót. És van motorválaszték. 60Le-től 100Le felettig. De a G Astra is jó.
2014. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Opel, Suzuki ezek az olcsóbb autók amikből lehet szépet, jobbat kifogni.
2014. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Mellesleg nekem az első autóm egy 1980-as Corolla. Nem egy szélvész de nekem nagyon megtetszett amikor megvettük (persze akkor még csak 11 voltam) és faterral sokat dolgoztunk érte. Most 20 vagyok, az enyém és még mindig imádom. Most tavaszra szeretném kicsit jobban kipofozni. 16-os alufelni, ültetés, keményítés. Persze ilyet nem igazán lehet venni normál állapotba vagy ha igen, akkor sokat el tudnak kérni érte korához képest.
2014. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Porsche 924


Sokan beszóltak, hogy paraszt porsche meg "csak audi motorosra futja", de a kocsit élmény volt vezetni!

Sajnos mára már lehetetlen belőle jót találni.


Mióta "kicsi" lett továbbra is maradtam az öreg németeknél, E34-520i. Ebbe bőven tudok pakolni és ezen a vonóhorog se fog csúnyán mutatni, ha rákerül.


Következő kiszemelt, ha anyagilag majd megengedhetem a fenntartását W140-sel600 vagy E32-750i, gyönyörű mind a kettő a bálnánál is bálnább meg a tepsinél is tepsibb :D


Én biztos csak kb. 70-75 -től 90-95 -ig német kocsit néznék és csak benzines és csak hátsókerekes 2.0-3.0 között a "felsőbb" kategóriákból.


3.0 felett már luxus, de ha van rá pénz miért ne, 2.0 alatt meg hát na, mint egy szobabicaj :)


Ezeknek még lelkük van és néha meg kell simogatni, különben váratlanul jön egy elektromos hiba de cserébe itt a fa az fából a bőr bőrből a fém fémből a króm is valódi króm, stb.... Nem holmi költséghatékony 3évre tervezett műanyag hulladék és ezeknél 30év után is úriember módjára "cuppan" be az ajtó mikor becsukod és nem klattyol fél percig.


autómata váltót is egész addig utáltam amíg nem mentem sokat egy W126-sel mercivel, isteni kénelem és mikor meg átrakod D ből S be meg lepadlózod és visszavált meg felhörög a sok henger...

Persze a manuálnak is megvan a szépsége a mostanim is manuál, mert imádok váltogatni, de nagyvárosba laknék 99% automatát vennék.

2014. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!