Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó akkumulátor vásárlás?...

Autó akkumulátor vásárlás? Hol érdemes vásárolni akkumulátort, ahol biztos nem 2-3éves darab porosodik? Elsősorban Pesti bolt érdekelne.

Figyelt kérdés

12v 70-100Ah 700-800A körüli kellene,maximum 325x175x175 méretben. A választék elég nagy, Bosch, Banner, Varta prémium akksijaival szemezek, csak mivel nem olcsók nem szeretnék egy 3éve polcon porosodót megvásárolni ami fél év után kuka.

Olyan bolt címét várom, ahol pörög a készlet.

Bárdiban, Unixban érdemes akksit venni? Ott lenne kedvezményem, de akksit még sose vettem ott.



2014. nov. 5. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Még sose vettem. De olvastam egy cikkben, hogy az új aksikban össze kell önteni az összetevőket. Ha ilyet veszel, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem használt meg nem állt a polcon.


Végül is, hülyeség is lenne ha állna, mert mindig töltögetni kéne.

2014. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én itt vettem 1,5 éve akkut, semmi gond nem volt vele:

[link]

Konkrétan ezt az akkut vettel: [link]

Lehet hogy mérteben ez neked már nem passzol be, de nem bántam meg hogy emellett döntöttem.

2014. nov. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, meg van a zsu.hu-n árgarancia akksikra is. Ha pl kinézel valami szegedi, győri, nyíregyházi, vagy bárhol lévő webáruházat, ahol olcsóbb lenne ugyan az a típus, azt náluk is megkapod annyiért vagy még olcsóbban.
2014. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!