Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor vásárlás, mi az...

Akkumulátor vásárlás, mi az amivel kibírja 1,5-2 hétig?

Figyelt kérdés

Üdv,

Már vagy 4-5. alkalommal merül le totál az akksim, (sok a külföldi utam és nem tudom kire rábízni a kocsit, hogy járjon vele) most jelenleg egy

BANNER POWER BULL 12V 100Ah P10044 van benne

A kocsiban sajnos elég sok kütyü van benne amit nem igazán tudok kikapcsolni gps nyomkövető, dvd, cdtár stb.

Tudnátok valamit ajánlani amivel tutira kibírná 1,5-2 hétig a kocsi vagy ez kivitelezhetetlen ? Mélygarázsban van így a fagy most annyira nem szempont.



2012. nov. 24. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegyél rá egy csepptöltőt, és dugd be a konnektorba!

:)

Sajnos a GPS nyomkövető sokat fogyaszt, az enyémet 1 hét alatt kinyírja...

2012. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam, ha nincs más akkor ez lesz.
2012. nov. 24. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:

PL. akksis boltokban lehet venni az említett készüléket - mondjuk kell hozzá a 220V, ha azt tudod biztosítani akkor nincs gond. Magát a berendezést még be tudod zárni a motortérbe, csak szólni kell a többi népnek hogy ne trimbálja ki a konnektorból a zsinórt. :)


Ahol én vettem 2 hete a kocsimhoz új akksit ott van kitéve egy tenyérni elektromos kütyü, ledsorral - minden automatikusan mér, nem kell kapcsolgatni, állítólag 1,5 Ah-s akksitól felfelé mindenhez jó, akár hagyományos, akár valami modernebb belsejű akksi (pl. zselé, kalcium stb).


Én is gondolkodtam rajta, de gondoltam elég pénz az új generátor meg az akksi, nem hagyok ott többet. :)

2012. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nekem több, mint fél évig még életben tartotta a télen már gyengélkedő akksit:

[link]

2012. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél optima 850-et ezt a hangtechnikások szokták venni.
2012. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az akku aktivátor visszaküldi a felvett energiát az akkumulátorba (amit ugyanonnan vesz fel) 5…20 másodpercenként 80-100A-es impulzusok formájában.


Aha, persze, teljesen hihető, főként azon a vékony vezetéken! 100A-től már szublimálna az egész miskulancia!

2012. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!