Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lehet a hozzávetőleges...

Mennyi lehet a hozzávetőleges fogyasztása egy AUDI A3 1.8 T FSI Ambiente 160LE-s autónak?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 1.7 CR dízelem van, 1,3 tonnás autóban. Ez főleg autópályázással 7 liter körül fogyaszt. Ehhez képest egy T benzines mennyivel fogyaszthat többet?
2014. nov. 6. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
attol fugg hogy vezetsz, de 8 liter korul el lehet vele jarni. Bar ha egy 1,7es dizellel 7 litert megetetsz, akkor az Audi kabe 9 liter korul fog enni. de ha tolod neki akkor 10 fole is mehet lazan.
2014. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem etetem meg. Ennyit fogyaszt, lehetetlen ennél sokkal kevesebbel eljárni vele.

Tempomattal megyek 200km-eket és ennyire jön ki. "Kézi vezérléssel" se lehet ez alá vinni. Eleinte én is kicsit sokallottam, de mikor szervizben említettem, kiröhögtek, hogy ne foglalkozzak vele, ez ennyit fogyaszt és kész.

Közben más fórumokon is érdeklődtem, és nem irreálisan sok a 7 liter. Az átlag másnál is 6-6,5 körül van pályázással. Nyilván 5 literrel is el lehetne járni vele, de nem pályán 130-140-nel, hanem kamion mögött 90-nel.

2014. nov. 6. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek az Audinak olyan 10 liter lesz az átlagos fogyasztása.
2014. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

130-140-né egy autó sem fog neked 6 litert enni.

tudom...de...jönnek majd ellen vélemények :)

2014. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Céges dízellel a Pécs-Budapest távot rendszeresen ennyivel teszem meg. Tempomatot óra szerint 138-ra állítom, az egyéb korlátozásokat betartva 5,8-6.0 között szokott lenni a tényleges teletanktól teletankig fogyasztás, pedig a városba beérve se szoktam túlságosan óvatoskodni. Ja és 17"-os 225 széles kerekekkel értendő mindez.

Ezért is sokallottam a saját autómnál a 7 litert. De nem lehet vele mit csinálni, se hibakód, se egyéb hibajelenség, semmi...

2014. nov. 7. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!