Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Kalos 1.4 2003 Sedan...

Daewoo Kalos 1.4 2003 Sedan autóm van. Tudnátok segíteni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Első kérdésem az, hogy elmentem tankolni és a jelző szerint már kevés volt benne. Na tankolok, 7000 Ft-nál megállt ugye, hogy tele a tank. Beszállok a kocsiba, beindítom és egy kicsit több mint a feléig mutatott a szintjelző, pedig tele ment. :S Ez miért van?

Második pedig az, hogy mikor kicsit lassabban megyek, vagy kanyarodok hátulról recsegést hallok és ez elég zavaró...valami sziliizéről beszéltek nekem, hogy azt megkell olajozni, de azt hogy tudnám megcsinálni? :D

Köszi! 20/L



2014. nov. 6. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű, elviszed egy szerelőhöz, mindkét problémát megoldja.
2014. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyébként 7000-ért nem hiszem, hogy tele tudod tankolni, ha majdnem üres volt a tank, ennyire nem olcsó a benzin.
2014. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem hátul a szilent van elkopva azt cseréltesd le.nem lehet azt olajozni kivan szopósodva.de vidd el szerelőhöz.
2014. nov. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy a műszerfalban rossz a benzinmutatód, vagy a tankban rossz a jeladó.
2014. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Legközelebb próbáld meg mélyebbre betolni a tankoló pisztoly és akkor nem fog fél tanknál megállni, mikor a benzinlopás-gátló lemez szépen visszacsuk és feltorlódik a csőben a lé.

A szilent-blokkokat meg jobb cserélni, mint ekéssel trükközgetni.

2014. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
*ekéssel = kenéssel
2014. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hátul a bölcső két szilentje gyakran cserés,lehet neked is az a baja.5000Ft darabja a gyárinak,általában párban cserés(így már ugye 10eFt) és én csak chewrolett szervízből tudtam szerezni gyárit,máshol nem kaptam sehol.

A másik kérdésedre meg vagy a benzinmutató vagy a tankban a szintjelző cseréje adja meg a választ.

2014. nov. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1-2 válaszoló: igen tudom, hogy 7000 Ft-ért nem tudom teletankolni pont ezért zavart...;)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

2014. nov. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!