Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » üdv! Suzuki burgman --yamaha...

Marci700 kérdése:

üdv! Suzuki burgman --yamaha majesty vélemények? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Évjárat kérdése, 2006-óta mindkét márka rendkívül kopásálló hengereket készít, gyakorlatilag 100ezer km fölötti futásteljesítményekre képes mindkettő. Feltételezem, a korábbi modellek is megbízhatóak, lévén precíz japán technika. Személyesen csak a Yamaháról vannak tapasztalataim, de több suzukis cimborám is hasonló állásponton van, sőt a Suzuki ülése kényelmesebb. Gondolom az a helyes, ha saját személyes benyomásod alapján döntesz, akkor szeretni fogod, ápolni fogod, és megadsz neki mindent, amit kijár. És meglátod azt fogod jobbnak tartani, amit megvettél. Mi, emberek már csak ilyenek vagyunk!!
2014. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ. sajnos csak kb. 1998-2003-as évjáratut tudnék venni.
2014. nov. 8. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem titok, mennyit szeretnél kiadni erre a célra? Esetleg érdemes volna egyéb márkák körül is szétnézni. Ha ragaszkodsz a jelzett két típushoz, a magas kor magas km-futást takarhat, és ezeknél az alkatrészárak is húzósak.Pl én most egy MALAGUTI Password-el járok, amiben egy komplett Yamaha motor és hajtáslánc dolgozik, évek óta csak a kopó alkatrészeket cserélem, meg az olajat, és 2007-óta hibátlan. Beszéltem olyan sráccal, aki 65ezer km-el adta el, igaz csak hosszú távra, bejárásra használta. Ez itt nem a reklám helye, mert az enyémet nem akarom eladni. Vagy ott van pl az X9-es, a 250-es ccm 2000-2001-es modellekben komplett Honda motor egy hajtás van. Régebben volt ilyenem is, soha nem hagyott cserben. Ezek csak apró ötletek, de egyben érzelmi kérdések is, no meg ízlés kérdése.
2014. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
max. 300.000.-ft
2014. nov. 9. 12:11
 5/6 A kérdező kommentje:
esetleg malaguti madison? japánokhoz nem olcsóbb az alkatrész? nem mintha szeretnék rá költeni,de ennyi idős motoroknál már erre is számítani kell.
2014. nov. 9. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a 250-es Madison sem lenne rossz választás, jól néz ki, de egyrészt kis kerekű, tehát szétrázza az embert, ha rossz az út. Másrészt a régiek Yamaha meghajtásúak, a fiatalabbak Piaggio motorral és váltóval jönnek ki. A végső döntést Neked kell meghozni, összevetve az előnyöket és a hátrányokat, valamint az anyagi forrásokat. Én legfeljebb azt tudnám megmondani, hogy egy bizonyos helyzetben én hogyan döntenék.
2014. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!