Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 mennyire nőies autó?

Peugeot 206 mennyire nőies autó?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy anyámmal közösen veszünk autót, és mivel ő a fő finanszírozó, ezért ő választ. Neki a 206os tetszik nagyon, nekem nem túlzottan. Túl nőies autónak tartom. Ha kiszállok belőle nem néznek ....nak?
2014. nov. 7. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Biztos hogy kevesbe neznek, mint amikor a tavolsagirol szallsz le:D


Annyira nem para szerintem amugy, be lehet vallalni. Csak buszken:D

2014. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Vegyetek Polot vagy 2-es swiftet
2014. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem piros pougeot 206om van, tesomtol kaptam mert neki nem kellett mar. En lany vagyok, o fiu, es meghajtotta rendesen :D az se zavarta h piros siman csajozott meg bomboltette a zenet meg feszitett vele :D de mar kinotte..:) L21
2014. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%

A sima 206-os, vagy a 206cc, a kabrió-kupé? A sima 206-os egy jellegtelen tucat-fostalicska, egy doboz kerekekkel meg ajtókkal, elvisz A-ból B-be. A 206cc az meg egy 2+2 üléses sportos hobbiautó, lehet vele puccoskodni nyáron lenyitott tetővel, de csukva is jól néz ki, mint minikupé. Ha nincs család meg gyerek, akkor jó, bár a 307cc jobb, mert alig nagyobb, de valódi hátsó ülései vannak (nekem 307cc-m van).


Egyébként nem attól fognak kurvinyeknek nézni, hogy milyen autóból szállsz ki, hanem attól, ahogy öltözködsz, viselkedsz, kipakolod a tőgyeidet.

2014. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Győzd meg anyukádat, hogy ezzel a kocsival, könnyen beszophatjátok, olvasd a totacaron a népítéleteket. Soha nem lesz olyan, hogy nincs valami baja. amúgy nem néz ki rosszul, és nem olyan nőies. Ha kis autóban gndolkoztok inkább egy Polo, Swift, Mitsubishi Colt, Corsa, Fiesta.


Sajnos ez van, egy nőnek két szempont van autóválasztáskor: cuki legyen, és szép legyen a színe. Az, hogy egy rakás sz*r az nem érdekli őket. Győzd meg, hogy te kicsit jobban értesz hozzá mint ő.

2014. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
Jesszus! Ne hallgass ezekre! A kis pougeot ku*va jo!!! Suzukit semmi penzert! Suzukiban tanult suzukit vezeto suzukisokat ki kellene tiltani a kozutakrol! Autopalyara meg kulon sav kene annak a sza*nak!!!!!!!!!
2014. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Inkább egy Corsa C, vagy egy vw Polo és nem azért mert nőies a 206, hanem mert a hátsó futóműve egy szar, rendesen meg lehet vele cumizni. Azt a tűgörgős, torziós rudas csatolt lengőkaros felfüggesztést szerintem a franciák se gondolták komolyan hogy jó lesz. Olcsó volt gyártani, kb. ennyi volt az előnye, most meg már kezdenek jócskán berágódni a csapágyak, elfáradni a rugók és a boldog 206-os tulajnak egyszercsak befigyel egy százezres javítás.

Egyáltalán nem ritka hibáról van szó, sajnos.

2014. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

jééézusom...

neee...

Ha anyád fizeti, ráadásul neki tetszik, akkor hogy veszed a bátorságot?


anyáddal közösen...ez a legjobb..annyi a közös, hogy te is ott lehetsz, amikor kifizeti?


még jó hogy nem azzal érvelsz, neked jogaid vannak..mihez is?

2014. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekünk családi autó peugeot 206-os piros, egyszerűenn imádjuk, legalábbis én pl imádom vezetni, apukám is nagyon szereti :)
2014. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szerintem amúgy ez nem nőiesség kérdése :P

Az autók semlegesek bármilyen nemnek :)

2014. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!