Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért használ olyan sok...

Miért használ olyan sok mindenki direkt légszűrőt?

Figyelt kérdés

Én robogón használtam direkt cuccot és szinte olvasni lehetett vele olyan ritka volt. Azonnal lecseréltem egy polini filterre. Akkor kocsiknál is látni/hallani hogy nem a gyári papir szűrő van rajta hanem egy gagyi direkt. Miért ilyen hülyék?

Esetleg a direktből a K&N az van olyan jó mint egy jó szivacs vagy egy jó gyári? Mármint a szűrése és nem az ellenállása.


2014. nov. 7. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kocsiknál már nem sok haszna van teljesítmény, vagy rugalmasság szemontjából (placebo hatás), de a szívó hang erősebb. Jobban járnának egy profi kipufogórendszerrel, de az meg drága.
2014. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Há mer az menő"


Nagyjából ennyi haszna van.

De motoron sincs sok haszna addig amíg más nincs módosítva. Főleg nem régebbi 2T motoron ahol szívó oldalon is kellene a megfelelő fojtás.(ami direkt szűrővel nem lesz meg)

2014. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem nagyon szerepe csak abban van hogy a tulaj elmondhatja hogy direkt szűrő van benne, erősebb a szívó hang, és szerintem jobban néz ki a motortérben egy direkt szűrő mint a gyári műanyagdoboz.
2014. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az én esetemben egy 70-es robogón volt direkt de fényhez tartottam és láttam rendesen a lámpát. Miután megjött a szivacs polini azzal éppen hogy átjött 1 kis fény és a gyári dobozba tettem ja és membrános természetesen.


De hiába néz ki jobban ha az olcsó hulladék semmit sem ér. Van szivacs HKS szűrő. Na az talán még jó is de nem a 3500 forintos univerzális

2014. nov. 7. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!