Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort tudtok ajánlani?

Milyen motort tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, júniusban ballagok. Robogó és cross motor között gondolkodom, konkrét márka nincs. Ha minden jól megy, márciusban kezdem a tanfolyamot, és nézelődtem már motorok iránt de igazából nincs nagyon elképzelésem. 165 cm vagyok. Tudtok linkelni / ajánlani motorokat?:) (negatív kommenteket nem kérek)

2014. nov. 7. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

50-esből robogót, tényleg nem éri meg váltósat venni.


yamaha mbk-t ajánlanám, vagy ha egy testesebb, kényelmesebb robira vágysz, akkor aeroxot.


aprillia sr is jó, meg a piaggio-k. még mindig.

2014. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy jó lesz neked az MBK is, az viszonylag olcsó. a többi pénzből meg inkább vegyél egy normális sisakot, ne pedig lidl-s teszkós nyomiságokat.
2014. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a motorozás érdekel akkor nézzél váltós cross(os) motort, de ha csak kétkerekű mobilitás a célod, meg a haverok miatt veszel motort, akkor robogóban érdemes gondolkodnod.
2014. nov. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! öhm.. a barátnőimet nem érdeklik a motorok, csak a legjobb fiú barátom szeretne még motort. :)
2014. nov. 9. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!