Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy F astrarol van szó,...

Egy F astrarol van szó, ritkán indításkor az önindító nem indít csak kattan egyet. Kissebb aksi van benne mint kellene, de sha nem volt gond vele még télen sem. Az autószerelő azt mondta, hogy kicsi az aksi és ezért van. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy nagyobb akksi. Ha dízel akkor 72-es, ha benzin akkor szerintem egy 60 körüli elég. ha ezekután sem jó akk önindító le és felújítás. KB 10ezerből megvan az önindító felújítás. Mondjuk szerintem inkább az önindító. Ha az akksi gyenge akkor inkább csak gyengén hajtja meg a motort.
2014. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is önindító. Behúzótekercs csere.
2014. nov. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

AZ autószerelődnek az agya kicsi,nempedig az akksid..

Ahogy fentebb írták,behúzótekercs.

2014. nov. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó eséllyel igaza volt a szerelőnek. kicseréltem az akksit egy 55Ah ra és azóta egyszer sem jelentkezett a dolog.
2014. nov. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!