Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet ez a jelenség?...

Mitől lehet ez a jelenség? Leírás lejjebb

Figyelt kérdés

Az eset ügy történt hogy nem volt jó a kocsimban az akkumlátor igy vettem egyet de hiába tettem be csak 1-et kattanik akku fel van töltve ! minden más müködik a kocsimba csak nem teker az önindító csak valami kattan.

mikor leálítottam még elsőre elindult .

Belökésre egyből elindul de ha leálitom akkor kulcsal már semmi ugyan azt csinálja mit hetetek ez ügyben ?


Fiat Bravo 1.2 16V 82 le tipusról van szó!

hol keressem az öninditót?



2012. nov. 8. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Bendix nemhúz be. Nem túl drága egy új...
2012. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szar a bendix ed! Ez volt nálunk is az 1.3as wartburgnál
2012. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bendix, tehát önindító hiba.

Egy autóvillamossági szerelő megjavítja!

2012. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma szétszedtük az öninditót és semmi baja nincs behuz és pörög is szénkefe is még elég nagy viszont amikor vissza tettük akkor meg jó lett és nem értettük hogy mért gondoltuk hátha beszorult és most hogy megpiszkáltuk megjavult

örültünk is neki hogy kész lett és nem kellet cserélni mindenki ment az utjára , mikor 1 ora mulva akartam menni megint csak kattant és semmi más.....

leszedtük megint de semmi ...

mikor már probalámpáztuk a kábeleket rájöttünk hogy ami az öninditóra meg + el volt oxidálodva nem érnintkezett vágtunk belöle és jó lett

köszönöm a segitséget nektek hiba megoldva

2012. nov. 10. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt, hogy nem kellett felújítani.
2012. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerinted akkor mi kattogott,amikor megpróbáltad beindítani?


Egy halódó bendix pont ilyen. Megbuzerálod egy kicsit,utána ideig-óráig jó.

Mindenesetre legyen nálad mindig egy kalapács,ha legközelebb nemindulna,csak koppints rá egy párat az önindítóra.

2012. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!