Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 15 éves Fiat Seicentónál...

Egy 15 éves Fiat Seicentónál hány futott kilométer számít normálnak, átlagosnak és hány évig/hány kilométerig lehet még nyúzni várhatóan?

Figyelt kérdés
Használt kis városi autót vennék a mindenpénzemen és szeretném tudni, hogy mik a realitások. Köszönöm!

2014. nov. 8. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a km-t kell nézni hanem állapotot.

A realitás meg az, ha nem minden pénzeden veszel autót, hanem annak egy bizonyos részén.

2014. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a mindenpénzemet humornak szántam :-) persze, hogy csak annyit költenék, amennyit erre a célra össze tudtam gyűjteni. Uakkor furcsállom, hogy 13-15 éves kocsikat rendre 50 000 - 60 000 kilométerrel árulnak és a többségüket idős tanárnők tartották garázsban.
2014. nov. 8. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kocsinál el lehetne simán hinni a 60 ezer km-es állást, tekintve, hogy ez egy városi autó. És ha csak ott használták, évi 4000km-nél nemigen mentek többet.

Simán hihető. De az ilyen ritka, sokan csak rájátszanak erre.

Én reálisnak 150 ezer km körüli értéket mondanék.

Azt, hogy meddig lesz még jó, nem lehet tudni. Nagyon sok mindentől függ.

2014. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 250e km volt az 1.1-es Fiat motorban, amikor már valóban cserélni kellett. Persze ez nagyban függ a használattól.
2014. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!