Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményetek szerint érdemes...

Véleményetek szerint érdemes venni ilyen autót? : Audi A3/ 2004/ 2. 0 TDI /180 000km

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Audik jók, főleg a dízelesek de nekem azért fura, hogy egy 10 éves dízel csak ennyit futott. Honnan vennéd? M.oról vagy külföldről? Állapota milyen?
2014. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ausztriában, de én itt is élek. Itt azert meg vannakimelve az autok. Max mennyi kilóméterrel érdemes venni ilyen autot? Mert persze amelyik keveset futott persze drágábbak is. Meg azon is gondolkodtam hogy 1.9 es et vennék mert az jobban bírja, de a 2.0 erősebb és van benne 6. Sebesség ezért nem erölködne az autópályán.
2014. nov. 8. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ausztriában is, Németországban is tekerik már az órákat. Kivéve talán, ha magánszemélytől veszed, és valóban ő volt az egyetlen gazdája. Más dolog, hogy e két országban meg nem nagyon érdemes az órát nézni, mert olyan utak vannak, amik igencsak kímélik a kocsikat.
2014. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ausztria akkor jó, ott még hihető is. De a legfontosabb nem km-re vesszük az autót hanem állapotra. Nézd meg jól mindenhol. Nem vagyok benne biztos, de úgy tudom ott sokat sózzák az utakat főleg télen. Hegyeknél elvileg még jobban. Szóval tekints alá nagyon az autónak. Ha úgy látod újra lett festve valahol hagyd szerinte. Ott biztos megkezdte már a rozsda. 1.9 nem hiszem hogy tovább bírni
2014. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 9. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!