Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Emberek, akik motorral közleke...

Emberek, akik motorral közlekedtek Budapesten! Egy hónapban átlagosan mennyit költötök benzinre?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Drágám... jó, hogy nem azt kérdezed, hogy hány szendvicset eszik meg egy nap alatt, aki Pesten lakik. Azért motor és motor között igen nagy különbségek vannak.
2014. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vidék már nem játszik?

Ez nem városfüggő hanem használatfüggő.

Én dolgozni jártam robogóval és havi 5-6 ezer volt a benzinköltség.

2014. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
direkt nem tettem kikötést, az is érdekel aki xjr1300-al jár, meg az is aki 50-es robogóval.
2014. nov. 8. 17:07
 4/5 A kérdező kommentje:
na jó, még az átlag havi km-t meg a motor típusát megadhatjátok :)
2014. nov. 8. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 (kérdező)

Ha már ilyen szépen tágitottad kérdésed körét, kérjed meg a motorral közlekedőket, hogy szereljenek fel stoppert is, amivel a piros lámpánál, dugóban, nem leállított motorral mért időt mérik.

Gondolj arra, hogy egy helyben álló, de pöfögő motor is fogyaszt anélkül, hogy a kilométerek száma nőne!

2014. nov. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!