Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Focus, Astra G...

Első autónak Focus, Astra G vagy Fabia? Esetleg Octavia?

Figyelt kérdés
Max. 700 ezer + egy százas. Havonta egyszer vidékre mennénk vele, egyébként meg hetente max. 3-szor használnánk. Ilyen árban melyikből találunk jobb állapotút, illetve a 4 modell közül melyik a legmegbízhatóbb?
2014. nov. 10. 06:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy egy kis Clio?
2014. nov. 10. 07:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek mind jó választások lehetnek - bár a Fabia meg a Clio tud kicsi lenni, volt mindkettő, de pont a méret miatt a Fabia-ból Focus lett. Közhely, de 700-ból nem típust meg évjáratot veszünk, hanem állapotot, ezekből ennyiért kis szerencsével ki lehet fogni elég jókat.
2014. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Focus vagy clio
2014. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem tűnik rossz döntésnek, bár a clio nem javaslom. Még ami dönthet közülük az a méret: hányan vagytok a családban, mennyi csomagotok szokott lenni, stb. Mert az Octavia kifejezetten nagy, míg például a Fabia eléggé kicsi.
2014. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak ketten vagyunk, a párom és én. Fiatalok, 21 és 26 évesek.
2014. nov. 10. 11:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Van már egy Fabia a családban, minket nem zavarna, ha ugyanolyan autónk lenne, mint nekik, de az ő reakciójukat ugye nem lehet kiszámítani... Az 5 közül egyébként a Focushoz húz leginkább a szívem, de fontos lenne az alacsonyabb fogyasztás... Köszi a válaszokat!
2014. nov. 10. 11:29
 7/11 anonim válasza:
Úgy látom a G Astra mellett nincs senki. Nekem 2 hónapja van ilyenem, mentem vele kb 12000 km-t és eddig nem volt gond vele! Mindenesetre vedd észre, hogy G Astraból annyi van mint a szemét, tehát nem tudod úgy vinni autószerelőhöz hogy azt mondja: hát ilyen problémával még nem találkoztam ennél az autónál. Tekintettel a nagy darabszámra, még a gyári alkatrész is olcsó. Egyébként meg megbízható járműről van szó. Gyakorlatilag ez a német swift :D (bár azok már kezdenek fogyni az utakon)
2014. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Focus, Astra, Octavia ezek elég jók, amelyik neked tetszik azt vedd meg.
2014. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

itt mindenki kizárólag a felsoroltakat ajánlgatja, más kérdéseknél is kb ezekkel a márkákkal találkozom.

szerintem egy nissan almera, primera, toyota corolla is jó választás lehet.

2014. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezek közül melyik az, amelyikből X összegért a legjobb állapotút kapnám? Csak úgy tippre...
2014. nov. 11. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!