Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten létezik-e olyan...

Budapesten létezik-e olyan üzlet ahol nagyobb világmárkák bukósisakait lehet megtekinteni, felpróbálni illetve megvenni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok variációt beírtam már a Gugliba és nagyon sok oldalt megnéztem már, de létezik-e olyan szaküzlet ahol csak bukósisakok vannak vagy esetleg csak motoros ruházat és a márkák nem olyanaok amikről életemben nem hallottam hanem egy helyen a: Shoei, Airoh, HJC, x-Lite, AGV, Arai és az ehez hasonlók. Design-ra nagyon bejön mondjuk a HJC-RPHA 10 Plus Lorenzo, Jorge legújabb sisakja.

Mert majd itt a téli hónapok végén (január, február, március tájékán) szeretnék új bukót vásárolni, és ha már veszek akkor normális legyen megint 4-5 évig.. :)



2014. nov. 12. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Van az Arai és a többi.

Arait a motor oázis forgalmaz!


Hidd el nem csalódsz benne, nekem kettő is van, mert az utasom is megtisztelem a maximális biztonsággal.

2014. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még annyi, várj tél végéig akkor szokták a 3-4éves raktárkészletet 50% áron adni, sisakszíjban a dátum.

A régim 98as a fiatal 2007-2009 körüli és tökéletes!

Kifogsz 2015ben egy 2012krüli dátummal lévő új Arait az garantáltan jó 2022ig, simán 10évet vehetsz minimum.


Az más kérdés az áruk is "húzós" de valamit valamiért!

2014. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!