Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kínai 4t robogóra szeretnék...

Kínai 4t robogóra szeretnék 80ccm-es hengert. Márkája Mex Motors Torino Sport. Megéri megvenni a hengert? Passzolna az enyémre?

Figyelt kérdés
Most 50ccm-es nincs vele baj, de szeretném ha kicsit erősebb lenne. Ha vennék rá 80cc-es hengert kéne rajta változtatni? (pl.: erősített főtengej, hajtókar, vagy esetleg valamit a szelepeknél?
2014. nov. 13. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent. Nem éri meg a befektetés. Egyszerűbb ha veszel nagyom cm3 motort.
2014. nov. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy kínai nem szar. Megéri szerintem a befektetés.

Én is így voltam , vettem is rá 80as hengerszettet, hengerfejjel együtt, amiben a szelepek is bent voltak. Rápakoltam , pöcc röff, és azóta is jól megy, és 98km/h a végsebessége gps szerint.. Persze variátor, és kuplung is be lett hangolva. Utazó sebessége a motornak 70km/h.

És fogyaszt 2.5 litert, nagyon szeretem , elvisz ahova kell, és jól is megy. Domb se probléma, mindenhol felmegy. Remélem hasznos volt számodra amit leírtam.

2014. nov. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

17330ft a henger és hengerfej szett (szelepek vezérműtengely dugó gyűrű henger hengerfej stb.) van esetleg ennél olcsóbb? A 80as henger nem fogja kinyírni az eredeti alkatrészeket (Pl.: hajtókar főtengely) ? Passzolna a henger Mex Motors Torino sporthoz ? [link]

gyári önidnító megtudná forgatni? (sajnos a berúgószerkezet hiányzik

2014. nov. 14. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!