Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy yamaha aerox-ot érdemes...

Egy yamaha aerox-ot érdemes elcserélni egy Generic Trigger-re?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ha adnak a Generic mellé még plusz 200 ezer ft-ot.
2014. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Generic osztrák, teljesen jó. Az Aerox egy túlárazott robogó, persze egyáltalán nem rossz. Praktikusság terén az Aerox gyöz szerintem, de "motorosabb" vezetési élményt nyújt a Trigger az üléspozíciónak, váltònak és nagyon jó alváznak köszönhetöen.
2014. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én magam nem cserélném el , persze ha az aerox jó állapotban van. Nincs baj a Generic tigger-el , de nekem több váltós 50 es nem kell, egy simsonon jobban éreztem magam , mint ezeken az 50es sm-eken. Praktika szempontjából inkább aerox, váltási élmény miatt meg a tigger, fogyasztásban nincs jelentős külömbség, de míg az aeroxnak átlagban 70 az utazója , addig a tiggernek , és a többi gyári am6nak is 60 körül van. Persze tartják a 80at is , de nem fogja szeretni hosszú távon. Remélem hasznos volt amit leírtam.
2014. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!