Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel motoros F Astra 1.7TD...

Opel motoros F Astra 1.7TD még vállalható?

Figyelt kérdés
autó vásárlás előtt állok 20 év körüli vagyok és sokat olvasok mostanában autókról fórumokon és végülis opel mellett voksolnék árban egész jók csak sajnos nem találok viszonylag fiatal isuzu motorost de találtam egy opel motoros Astra-t ami elég szép állapotban van 1998-as 271000km-rel 365000 Ft sajnos ezekről az opel motoros Astrákról nem olvastam sehol nem írnak róluk sem jót sem rosszat kérdezem itt hogy kb városi fogyasztása mennyi lehet és hogy ajánljátok-e vagy felejtős, ha nem nagy probléma ki tudnátok fejteni hogy ha nem miért nem vagy ha igen miért? előre is köszi

2014. nov. 16. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamiért a GM motoros Astrákról kevesebb jót írnak, gyengébb is valamivel, mint az Isuzu TD.


Szerintem keress valami opel fórumot, ott megfejtágítanak. Nekem csak Isuzu motorosom van.

2014. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Opel motoros van 2,0 DTH az Ecotec motoros. Már 300 ezer van benne és hibátlanul működik. Nem füstöl, hidegen is azonnal indul. A fogyasztás a 7-7,5 de ez nem Astra, hanem Omega 16 mázsa a kocsi. Vagyis egy Astrában biztos kevesebbet enne.
2014. nov. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van tapasztalatom ezzel a motorral kapcsolatban. Amit rögtön megtapasztalsz, hogy iszonyatosan lomha. Ha pörgeted, akkor produkál csekély gyorsulást, de az sem présel úlésbe. Ez a motor a régi GM-féle szívódízel modernizálva. Ha vigyázol rá, nem hajtod akkor sokat elmegy és megbízható. Turbója is sokáig birja, mert nagyon kis nyomáson dolgozik. Ha egy jót fogsz ki sokáig szolgálhat.
2014. nov. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!