Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Omega 2,5 V6 automata...

Opel Omega 2,5 V6 automata hogyha sport fokozatban rendesen adok neki egy padlót olyan 130-ig gázelvételkor kigyullad a motor check lámpa mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
és ilyenkor elmegy az ereje az autónak!
2014. nov. 16. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hibakód olvasás..
2014. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
EGR szelep lesz nagy valószínűséggel. 45 ezer újonnan. De az a biztos ha hiba kódolvasóra teszik. Legtöbb műhelyben van egy ezresért megmondják pontosan.
2014. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg az egr szelepet ki lehet takarítani vagy nem érdemes vele vacakolni ?
2014. nov. 17. 07:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Van olyan ami takarítható. Nem tudom, hogy a tiedben milyen van. Mert van ami komplett van. Azt nem tudod szétszedni. Komplett kel cserélni. De ami az enyémben van az maga a szelep kiemeled és amire a szeleptányér rá zár az maga a szívó torok. Az takarítható. Már én is takarítottam. Ez a 45 ezres egyébként. (Opel Omega 2,0 DTH)
2014. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!