Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ismertek 2002-es Opel G...

Ismertek 2002-es Opel G Astránál olyan elektronikát (szerelő szerint 150. 000 ft-os "számítógép"), ami a motorhűtést és a klímát vezérli, valamint kiszereléséhez még az első lökhárítót is le kell szerelni?

Figyelt kérdés
A motorhűtés szabályozását és a klímát vezérli tán, bepárásodott vagy bekoszolódott a szerelő szeint... A motor hűtés hiba visszajelző világít, hibakódja pedig klíma problémát mutat. De minek kell ehhez lebontani az első lökhárítót ? nem csak egy központi vezérlő van a kocsiban?

#klíma #Opel #motor hűtés
2014. nov. 16. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szerelő nagyon át akar cseszni.

[link]

Talán ez lehet a gond.

2014. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amit átküldtél oldalt, ott csak egy cikklistát jelenít meg...
2014. nov. 16. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ezt akartam, csak telóról nehéz. [link]
2014. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
találtam egy ilyet a neten, használtan 5.000 Ft-ért... Nem tudod ez az elektronika hol helyezkedik el az autóban?
2014. nov. 16. 22:51
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és a kód alapján a jelzett hibakód P0530=Klímaberendezés-nyomásjeladó funkció-rendellenesség mutatkozik.
2014. nov. 16. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Kód alapján ez az alkatrész rossz: [link]
2014. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és a hűtő bal oldalára van felrakva ha szemből nézed.
2014. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ, majd akkor mielőtt nekilátnának csak megnézném én is, hogy mit akarnak kiszedni...

Mert ehhez nem kell lökhárítót bontani az tuti...

2014. nov. 17. 06:21
 9/10 anonim ***** válasza:
A klímavezérlő elektronika valóban a lökhárító mögött van, bal oldalt a váznyúlványra felcsavarozva. De ha jól emlékszem, a cseréjéhez elég a bal műanyag dobbetétet levenni. Az ablakmosó tartály mellett van, egy műanyag doboz, hosszú kábelcsatlakozóval az alján. Bontottan 10-15e körüli az ára és egy kétbetűs kód van ráfestve, az az azonosítója.
2014. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a klíma vezértlő elektronikát sikerült kicserélni egy használtra (18.000-ért), de most tán új hibaként jelentkezett az, hogy a kocsi álló helyzetben 70 fokos vízhőfokot produkál... tán a blombát is ki kell cserélni... de ez a blomba hiba eddig miért nem derült ki? Ezt is mutatnia kellett volna azonnal a diagnosztikának, nem?
2014. nov. 19. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!